Najbolje haljine i lookovi s Fashion Weeka Zagreb
Ovaj vikend održan je Dreft Fashion Week Zagreb, a kao i svake sezone donosimo najbolje lookove i haljine koje su predstavili dizajneri kroz tri revijalne večeri. Iako su i neki drugi dizajneri pokazali zavidno kreativno umijeće, izdvajamo haljine i lookove koji su bili istovremeno zanimljivi, a i potencijalno nosivi.
Haljine
Krie design by Kristina Burja
Ljubimica hrvatskih celebritya Kristina Burja za Krie design ostala je vjerna ženstvenosti i nosivoj eleganciji
Iva Karačić
Iva Karačić koja svojim kolekcijama iz sezonu u sezonu pokazuje zašto je nazivaju kraljicom asimetrije. Udobnost i kreativnost smjernice su kojima se vodi u dizajniranju.
Aba
Zagrebačka dizajnerica Aba Tomičić iz sezone u sezonu kreira smjele, ali jednostavne kolekcije za modernu, suvremenu ženu.
Iva Karačić
Ivana Popović
Za sam kraj Dreft Fashion weeka Zagreb pobrinula se nikad dosadna i uvijek originalna Ivana Popović. Modno – filmskim performanceom u režiji Branka Schmita dokazala je da joj nema ravne kada se radi o nekonvencionalnim modnim vrijednostima.
Lookovi
Aba
Ada Zanditon
Londonska dizajnerica čije modele obožava mlada Lily Cole, Ada Zanditon prikazala je zanimljivu video kampanju i kolekciju prikazanu na zadnjem London Fashion Weeku.
Ana Kujundžić
Ana Kujundžić oduvijek njeguje svoj stil koji se sastoji od pomalo neobičnog tretiranja
materijala, bilo da je on izrezuckan, prešiven koncima ili spojen od mnoštva trakica. Njene
kolekcije prava su mala umjetnička djela koja predstavljaju eko modu
Ivana Popović
Ugg Australia
Brand koji je još jednom pokazao zbog čega ga obožavaju žene širom svijeta, a predstavljenim modnim dodacima i obućom zasluženo se našao među najboljim lookovima.
Odgovori